top of page

Usługi

Tutaj zapoznasz się z tym co mam Ci do zaoferowania.

Całość podzieliłam na poszczególne kategorie, tak żeby łatwiej nam się było porozumieć w sprawie Twoich oczekiwań.

W-4.jpg

Projekt koncepcyjny

Obejmuje pierwsze trzy etapy projektowe.

Opcja dla Ciebie jeśli:

-będziesz zajmowała/zajmował się realizacją projektu sama/sam i potrzebujesz jedynie wytycznych co do aranżacji wnętrza i estetyki. Zaplanuję aranżację Twojego wnętrza i stworzę koncepcję wizualną, która będzie stanowiła podstawę do jego wykonania.

Aby zapoznać się z zakresem etapów projektowych przejdź do sekcji kim jestem i jak pracuję.

IMG_7874.jpeg

Konsultacje projektowe

Opcja dla Ciebie jeśli:-chciałabyś/chciałbyś zaprojektować swoje wnętrze sama/sam, ale potrzebujesz pomocy przy rozwianiu niektórych wątpliwości estetycznych lub masz pytania odnośnie technicznych części projektowych. Konsultacje możemy odbyć przy kawie lub na miejscu gdzie odbywa się remont. Przed konsultacjami będę potrzebowała rzutów projektowanego wnętrza i kilku wytycznych co do inspiracji, żeby jak najlepiej przygotować się do rozmowy.

Screenshot 2022-05-11 at 14.00.49.png

Projekt kompleksowy

Obejmuje komplet prac projektowych.

Opcja dla Ciebie jeśli:

-potrzebujesz kompletnej dokumentacji do projektu z pełnymi wytycznymi do jego wykonania.

Przy projekcie kompleksowym dostaniesz ode mnie nie tylko koncepcję wizualną, ale też pełną dokumentację techniczną wraz z zestawieniem kosztorysowym.

Aby zapoznać się z zakresem etapów projektowych przejdź do sekcji kim jestem i jak pracuję.

Edit.jpg

Home staging

Opcja dla Ciebie jeśli:

-planujesz sprzedaż lub wynajem mieszkania i chcesz niewielkim kosztem podnieść wartość inwestycji;

-planujesz sesję zdjęciową mieszkania i chcesz żeby prezentowało się spójnie, estetycznie i interesująco;

-jesteś już na końcu swojej przygody z remontem, ale potrzebujesz jeszcze porady związanej z wyborem dodatków i akcesoriów do swojego wnętrza.

Chętnie pomogę Ci także i w tym wypadku, dobiorę dekoracje pasujące do Twoich wnętrz i wystylizuje je do życia na co dzień i pod sesję zdjęciową.

IMG_4447.jpeg

Nadzór autorski

Opcja dla Ciebie jeśli:-nie lubisz lub nie chcesz zajmować się prowadzeniem i nadzorowaniem prac remontowych w swoim wnętrzu;-nie masz na to czasu i chcesz oddelegować to zadanie w inne ręce.Zajmę się tym z przyjemnością! Dla Ciebie może być to udręką, dla mnie to chleb powszedni. Dogadam się z wykonawcami i dopilnuję, żeby wszystko w Twoim wnętrzu było tak jak sobie to wymarzyłaś/eś, odbiorę wszystkie telefony i przypilnuję, żeby wszystko było tak jak powinno, a Ty w tym czasie możesz zająć się tym co sprawia Ci przyjemność.

s_2_d.png

Modele 3D/wizualizacje

Jesteś producentem mebli i potrzebujesz modeli 3d?

To opcja dla Ciebie! Wykonam model 3D produktu, który będziesz mógł udostępnić u siebie na stronie do pobrania. Z doświadczenia wiem, że takie produkty są chętniej wykorzystywane przy projektowaniu.

A może masz w głowie jakiś pomysł i chciałbyś najpierw zobaczyć jak będzie on wyglądał w  przestrzeni? Sprawdzenie różnych rozwiązań na modelu 3D zaoszczędzi Twój czas

i materiał, pozwoli Ci też dopracować projekt w 100%.

W celu uzyskania oferty proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

bottom of page